jaanuar 31, 2020

REEVOL-st

“Vabatahtlike kohtuniku/juhendaja” eesmärgiks on luua usaldusväärne infot sisaldav, mis võib vabatahtlikul tekkida, olles välismaal. See on juhend, mis hõlmab kõikvõimalikke vastuseid nii paljudele küsimustele, mis vabatahtlike juhendaja on kohustatud lahendama, millele tavajuhendid ei vasta. Projekt asendab kõiki foorumeid ja mitteametlike blogisid, mis proovib lahti saada ametlikest juhenditest. Eesotsas kui vabatahtlike teenused muutuvad laialt levinumaks Euroopa Solidaarsus Korporatsioonini.

MILLEKS PROJEKT ON?

Projekti konkreetsed eesmärgid on:

  • Parandada vabatahtlike projektide kvaliteeti, reageerides igat tüüpi probleemidele, mis võivad mõjutada nii vabatahtlikke kui ka vastuvõtvat organisatsiooni.
  • luua standardid nende probleemide käsitlemisel, mis peaksid vastuvõtva ühingu igapäevaelus sorteerima;
  • Teha kättesaadavaks tegelik teave, mis põhineb aastatepikkusel kogemusel, et noorsootöötajad, kes seda vajavad, võiksid täielikult usaldada seda.

MILLINE ON TULEMUS?

REEVOL võimaldab realiseerida mobiilirakenduse, mis kogub kolme üksuste kaasatud kogemusi ja ka nende partnerite võrgu kogemusi, et teavet ühtlustada ja muuta see kättesaadavaks kõigile, kes seda vajavad. See on riikidevaheline digitaalne instrument, mis suudab kiiresti reageerida mitmetele vajadustele, mille hooldus on tänu levitamisele jätkusuutlik.

Oma eesmärkide saavutamiseks loob REEVOL mobiilirakenduse ja veebiplatvormi, projekti partnerid viivad läbi erinevaid tegevusi:

Teabe kogumise esimeses etapis, kui see on saavutatud, liigitatakse see varasema uuringu käigus kategooriatesse ja alamkategooriatesse vastavalt tuvastatud vajadustele. Nende hulgas analüüsitakse hetki enne ja pärast vabatahtliku projekti heakskiitmist, esimesi samme kandidaatide ja tulevaste vabatahtlikega, nende juhendamist ja mõju paikkonnas.

Siis, kui REEVOL’i rakenduse tehnoloogiline areng on juba valmis, vähemalt beetaversioonina, viivad partnerid oma noorsootöötajate ja sidusrühmadega läbi katsetesti, et saaksime algsed väljundid kontrastiga võrrelda ja me saaks vajadusel seda muuta.