REEVOL
VABATAHTLIKE KOHTUNIK

PARTNERID

Konsortsium koosneb eri riigi kolmest partnerist. Neil kõigil on kindel roll vastavalt huvidele, asjatundlikkule ja tipptasemel teadmistele vabatahtliku tegevuses, juhendamise ja mentorina olemisele, sotsiaal innovatsioonidele ja noorte pühendumuse kohalikus valdkonnas ja Euroopa tasandil.
Go to ASOCIACIÓN DESES-3 (SPAIN)

ASOCIACIÓN DESES-3 (SPAIN)

Ta on projekti koordinaator ja vastutab projekti üldise juhtimise eest. Deses-3 tegutseb noortevaldkonnas, et tagada inimese tervikliku arengu, eriti kui see on raskes olukorras. Selleks korraldab ja edendab ta noorsoovahetusi, koolituskursusi, vabatahtlikke projekte ja kõiki neid mitteformaalseid haridusalaseid tegevusi, mida saab maapiirkonnas läbi viia.

Go to HELLENIC YOUTH PARTICIPATION (GREECE)

HELLENIC YOUTH PARTICIPATION (GREECE)

See on mitteformaalse hariduse sünonüüm kõigil tasemetel. Vaba ajal töötab see erinevate vanuserühmadega, et tagada võrdsed võimalusi, sotsiaalseid kaasatusi ja kultuuri mitmekesisust. HYP-l on tohutu teadmistehulk vabatahtlike projektide kohta ja seetõttu on Ateenas kohalikele noortele mõeldud viide tänu väga hästi spetsialiseerunud töötajatele.

Go to NGO YOUTH CLUB ACTIVE (ESTONIA)

NGO YOUTH CLUB ACTIVE (ESTONIA)

See on enam kui kümme aastat Tallinna noortekeskust teenindav üksus. Selle peamisteks huvideks on töötubade, seminaride, foorumite korraldamine ja kõik need kogemused, mis võiksid noorsootööd edendada kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Samuti edendab see vabatahtlikku tegevust, et paremini kaasata kohalikke noori osalema kultuuri- ja ühiskondlikes algatustes, mis tavaliselt hõlmavad tehnoloogia kasutamist.

ERASMUS+

Projekti “Vabatahtiku tegevuse kohtunik/juhenda” toetab Euroopa Komisjoni programm Erasmus +. Erasmus + on ELi programm hariduse, koolituse, noorte ja spordi toetamiseks Euroopas. REEVOLi võib pidada ka panuseks Euroopa solidaarsuskorpuse programmi. ESC on programm, mis võimaldab nii organisatsioonidel kui ka vabatahtlikel oma platvormi kaudu üksteist leida. See on kehtiv tööriist, kus noored, kes soovivad minna vabatahtlikuteks välisriikidesse, saavad surfata, et leida nende ootusi täitvat organisatsiooni ja projekti, ning vastupidi.

Kas te soovite panustada?

Te võite aidata meid töörista kujundamiseks jagades oma kogemusega vabatahtliku tegevuse valdkonnas ning vabatahtliku organisatsiooni osana. Täidake sede vormi ja rääkige meile veidi lähemalt probleemidest, mis teil tekkisid ja kuidas te neid lahendasite.

UUDISED

The Referee for Volunteering staff members met from th 14th to the 16th of February for the 3rd and last transnational work meeting in the Estonian capitol, in the headquarter of NGO Youth Active Club. The partners of the project’s consortium, representated by 2 representatives each, had been discussing on the very last phase of the intellectual output reevolApp.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Kas soovite teada kuidas projekt võib teid või teie organisatsiooni aidata? Põhjalikuma info saamiseks palun võtke ühendust projekti kordinaatoriga